لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران


یکی از دغدغه های اصلی بانوان تناسب ران است ،ژنتیک افراد نقش زیادی در شکل و سایز پاها دارد ، در مواردی مشاهده شده است که اعضای بدن شخص دارای تناسب اندام است ، اما ران ها با سایر اعضای بدن هماهنگ نیست این امر نارضایتی شایانی را در شخص به وجود می آورد .تنها با روش هایی که باعث لاغری موضعی می شود می توان چربی های این منطقه را از بدن خارج کرد.لاغری با لیپوماتیک می تواند به این افراد کمک کند تا این عدم تناسب را از بین ببرند.درمان عدم تناسب پا و بزرگی ران ها با لیپوماتیک به آسانی امکان پذیر است. در برخی از افراد اختلالات هورمونی و در برخی دیگر استخوان بندی درشت سبب ایجاد پاهای بزرگ و نامتناسب در آنها می شود که نمی توان در این مواقع درمان را با لیپوماتیک انجام داد.روش لیپوماتیک برای داشتن رانهای زیبا بسیار مطمئن و بی دردسر می باشد ولی باید دقت کنید که این روش برای کسانی که به صورت ژنیتیکی دارای رانهای ماهیچه ای و با استخوانهای بزرگ می باشند تاثیر بسیار زیادی نخواهد داشت که دراین صورت پزشک در جلسه مشاوره قبل از جراحی این موضوع را بررسی کرده و شما را از نتیجه احتمالی جراحی مطلع می نماید.عموما این جراحی برای افرادی که دارای بغل ران هستند و یا داخل ران آنها داری حجم زیادی چربی می باشد تاثیر قابل توجهی دارد.

از نظر زیبایی، پا به نواحی زیر تقسیم می شود :

  • پشت ران
  • پشت ساق پا و قوزک
  • خارج ران
  • جلو ران
  • داخل ران
  • اطراف زانو

می توان چربی های داخل و خارج ران را تخلیه نموده و در نتیجه تناسب اندام را ایجاد کرد. به وسیله لیپوماتیک ران، چربی های اضافه پا توسط امواج اینفراسونیک از محل اتصال جدا شده و و با روش کاملا فیزیکی بدون بهره گیری از اشعه و حرارت و صرفا به وسیله حرکات لرزشی کانولا به حالتی در می آید که به آرامی و بدون ایجاد درد و خونریزی بوسیله دستگاه از بدن خارج می شود و باعث فرم گرفتن و زیبایی ران های شما می شود. جراحی لیپوماتیک ران ها بسیار کم خطر بوده و به صورت سرپایی و بدون بیهوشی، از طریق بی حسی موضعی انجام میگیرد همچنین آثار کبودی و ورم آن بسیار کم است .

هدف اصلی در لیپوماتیک ران ایجاد سطح پوستی هموار و متناسب با نواحی کناری آن است. در نگاه اول قسمت خارجی ران خانم ها معیار تاثیر گذار برای سنجش زیبایی و تناسب ران ها می باشد و به همین منظور لیپوماتیک این ناحیه از ظرافت ویژه ای برخوردار بوده و همگن بودن آن ناحیه با نواحی لگن باسن و شکم باید حفظ گردد. درخصوص لیپوماتیک جلو ران اگر قرار است انجام شود معمولا بدنبال لیپوساکشن زانو انجام می شود و معمولا محدود به قسمت دیستال جلو ران می باشد و باید خیلی به نرمی برداشته شود. برای انجام این کار یک یا دو سوراخ در قسمت بالای استخوان کشکک ایجاد می شود. لیپوساکشن پشت ران نیز می بایست بسیار با آرامی انجام شود چرا که برداشت زیاد چربی فرد را مستعد به غیر همسط شدن پوست آن ناحیه می کند.

از مزایای لیپوماتیک ران میتوان به رفع سلولیت و عدم وجود خطر آمبولی اشاره کرد در ضمن این جراحی برخلاف سایر روشها موجب شل شدن پوست نخواهد شد و ماندگاری طولانی تری دارد. این جراحی نیازی به برش و بخیه ندارد و تنها با ایجاد شکاف های کوچکی در نواحی مشخص انجام میگیرد. باتوجه به اینکه عوارض پس از بیهوشی را ندارد و نیازمند بستری نمی باشد، دوره نقاهت کوتاهی (بین سه تا هفت روز) دارد و فرد ۲۴ ساعت  پس از جراحی می تواند فعالیت روزانه خود را شروع کند. پس از لیپوماتیک علاوه بر برقرار نمودن تناسب پاها، سطح پوست هموار می شود و شخص پاهای زیبایی را بدست خواهد آورد .پس از تخلیه چربی می توان آنها را به نواحی مختلف بدن نظیر صورت ، باسن و سینه تزریق کرده و در نتیجه شخص نه تنها به زیبایی و تناسب اندام می رسد بلکه نواقص ویا جوانسازی صورت را می تواند همزمان با تزریق چربی به نواحی مختلف بدن انجام دهد.

برای مشاهده نمونه کارهای لیپوماتیک ران دکتر سلطانی روی لینک زیر کلیک کنید.

نمونه کارهای دکتر سلطانی

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک پشت ران

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک پشت ران

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.

instagram