شایعات و حقایق لیپوساکشن

شایعات و حقایق لیپوساکشن


درست مثل هر عمل جراحی دیگری، حقایق و شایعات زیادی در مورد این روش وجود دارد. لیپوساکشن یک راه معمول برای حذف سریع چربی مناطق مختلف بدن است !این در جامعه امروز بسیار محبوب شده است، و یک موضوع  تابو نیست .انواع مختلف لیپوساکشن وجود دارد، اما امروزه در مراکز جراحی، یک لیپوساکشن بسیار جدید و پیشرفته به نام لیپوماتیک ارائه شده است.

حقایق لیپوماتیک


لیپوماتیک برای افراد چاق است

دروغ !! لیپوماتیک برای هر کسی است که می خواهد به سرعت کمی از چربی خود را حذف کند استفاده می شود. برخی افراد ممکن است لیپوماتیک را برای بیشتر مشخص شدن عضلات شکمی خود (ایجاد سیکس پک از طریق لیپوماتیک) انتخاب کنند. لیپوماتیک همچنین برای درمان lipoedema استفاده می شود،lipoedema  زمانی است که ذخیره چربی در مکان های خاصی از بدن معمولاً پاها اتفاق میافتد، که این فقط با ورزش و رژیم غذایی قابل انتقال نیست .لیپوماتیک ران تنها درمان آن است.

مشاهده نمونه کارهای لیپوماتیک ران

نتایج نهایی فوری هستند

یکی دیگر از بیانیه های نادرست در میان حقایق لیپوماتیک. این به این دلیل است که در ابتدا پس از لیپوماتیک تورم و کمی کبودی وجود خواهد داشت. همچنین جراح برای چند ماه اول پیشنهاد می کند که برای رسیدن به بهترین نتایج از گن استفاده کنید. گن باعث می شود نتیجه کار به طور قابل ملاحضه ایی بهتر شود. با این حال بلافاصله بعد از لیپوماتیک شاهد تغییرسایز چشمگیر خود خواهید بود، اما نتیجه نهایی بعد از چند ماه مشخص می شود.

لیپوماتیک بدون درد است

این یک قضاوت واقعی در مورد روش لیپوماتیک است. در این روش، بیماران در طول عمل دردی احساس نمی کنند! در این روش بیهوشی موضعی استفاده می شود. بعضی ها می گویند که این روش همانند احساس غلغلک است.

شما می توانید همه چربی خود را در یک بار حذف کنید

این نادرست است، هر کلینیک لیپوماتیک تنها باید تا ۵ لیتر از چربی را در یک زمان خاص حذف کند، زیرا بیش از این مقدار، خطرناک است. اما اگر چربی کمتر از این مقدار باشد می توان کار را در یک جلسه انجام داد.

چربی پس از برداشت بی فایده است

این غلط است، چربی می تواند به قسمت های دیگر بدن منتقل شود! این کار امروزه بسیار رایج است که در آن چربی پس از ساکشن ، برای برجسته کردن نواحی مختلف بدن بکار گرفته می شود، نظیر تزریق چربی به سینه، تزریق چربی به باسن و …..

لیپوماتیک پهلو و کمر

لیپو شکم

لیپوماتیک ران ها

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک بازو ها

لیپوماتیک بازو ها

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.

instagram