شکم آبجو چیست؟

شکم آبجو چیست؟


شکم آبجو التهاب چربی در ناحیه معده در اثر نوشیدن الکل، به عنوان مثال آبجو است. کالری ها از هر منبعی مانند انواع مختلف مواد غذایی و نوشیدنی ها می توانند میزان چربی را در بدن افزایش دهند .اما الکل به ویژه در ناحیه معده با چربی در ارتباط است. وقتی الکل مصرف می کنید، کبد به جای چربی الکل را می سوزاند .به خصوص آبجو، الکلی است که بیشترین کالری را دارد، به عنوان مثال یک آبجو معمولی می تواند ۱۵۰۰ کالری داشته باشد و اگر شما این آبجو را با وعده غذایی خود بخورید ،میزان دریافت کالری بسیار زیاد خواهد شد.

چرا به خاطر مصرف الکل چربی در ناحیه شکم ایجاد می شود؟


مصرف کالری بیشتر نسبت به میزان کالری که می سوزانید سبب تشکیل چربی می شود .محلی که چربی ذخیره می شود، اغلب توسط جنسیت، سن و هورمون ها مشخص می شود. زنان بیشتر در قسمت سینه ها، ران ها، باسن و شکم چربی دارند، در حالیکه مردان بیشتر در قسمت شکم چربی دارند .شکم آبجو بیشتر در افراد مسن اتفاق می افتد؛ زیرا در سنین بالا فعالیت کمتر بوده درنتیجه بدن کالری کمتری می سوزاند و وزن آسان تر بالا می رود.

خطرات ناشی از شکم آبجو:


با داشتن یک شکم آبجو مشکلات سلامتی بسیاری بوجود می آید مانند خطر ابتلا به دیابت نوع ۲، فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی . بنابراین بسیار حیاتی است که شکم آبجو را از بین ببریم زیرا داشتن چربی زیاد در این ناحیه به مراتب خطر ابتلا به سرطان را بیشتر از احتمال داشتن آن در هر ناحیه دیگر افزایش می دهد.

چگونه خود را از شکم آبجو خلاص کنید؟


استفاده از لیپوماتیک شکم برای مقابله با چربی شکم آبجو که در اطراف ارگانها و زیرعضلات شکمی قرار دارد، نمی تواند خیلی موثر باشد. با این حال اگر شما با رژیم غذایی و ورزش میانه خوبی ندارید می توانید با مشاور جراحی مشورت کنید تا ببینید آیا لیپوماتیک میتواند به شما کمک کند یا خیر. روش های مفید برای از بین بردن شکم آبجو داشتن یک رژیم غذایی سالم و به وضوح قطع مصرف الکل است، سعی کنید نوشیدنی های کم کالری تری را به جای آبجو انتخاب کنید .داشتن ورزش منظم بسیار مفید خواهد بود چرا که چربی اغلب اوِّل از ناحیه معده می سوزد و باعث می شود عضلات ناحیه شکم به جای شل شدن تقویت شود.

برای مشاهده نمونه کارهای لیپوماتیک به سایت دکتر سلطانی مراجعه نمائید.

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.

instagram