لیپوماتیک کاهش سینه

لیپوماتیک کاهش سینه چیست؟


اگر سینه‌ها به طرز نامناسبی رشد کرده و بزرگ باشد، می تواند باعث بروز عارضه‌هایی مانند گردن درد، کمر درد و یا سایر علائم فیزیکی شود؛ بنابراین ممکن است لازم باشد عمل کوچک کردن سینه انجام شود. هر ساله بیش از ۹۰هزار نفر عمل کوچک کردن سینه را انجام می‌دهند. این عمل تأثیرات روانی فوق‌ العاده‌ای به همراه دارد و اکثر زنانی که این عمل را انجام داده‌اند از نتایج آن بسیار راضی بوده‌ اند. لازم است بدانید که عمل کوچک کردن سینه فقط برای زنان نیست؛ بلکه مردانی که به عارضه‌هایی مانند ژنیکوماستی (که در آن سینه مردها به صورت غیرطبیعی رشد می‌کند و بزرگ می‌شود) دچار هستند نیز می‌توانند این عمل را انجام دهند.

لیپوماتیک کاهش سینه، استفاده از جراحی زیبایی برای کاهش میزان چربی در سینه است. برای حذف چربی از لیپوساکشن استفاده می کنیم تا مطمئن شویم که میزان بالایی از چربی در یک مرتبه حذف می شود.

چگونه لیپوماتیک کاهش سینه انجام می شود؟


لیپوماتیک باعث کاهش چربی سینه بدون نیاز به انجام یک جراحی بزرگ می شود. این فرآیند حداقل تهاجم را دارد و روند بهبود بسیار سریع است، همچنین بیمار می تواند پس از عمل  به زودی به فعالیت های معمول خود بازگردد. اینکه این فرایند حداقل تهاجم را دارد به این معنی است که حداقل جای زخم را خواهد داشت و یا حتی هیچ جای زخمی ندارد. در این روش مقدار کمی داروی بیهوشی به صورت موضعی به داخل چربی سینه ها تزریق می شود و آنها را متورم و سخت می سازد. سپس با میکرو کانول برش بسیار کوچکی در زیر هر دو طرف سینه ایجاد می شود تا چربی را ساکشن کند. در روش لیپوماتیک، کانولا ارتعاشی ۳۶۰ درجه داشته و محتوای چربی را میشکند و اجازه میدهد تا چربی به راحتی ساکشن شود.

تفاوت لیپوماتیک کاهش سینه و جراحی کاهش سینه چیست؟


جراحی کاهش سینه شامل برش سینه با چاقوی جراحی برای حذف مقدار زیادی از بافت چربی در یک مرتبه است. در مقایسه با لیپوماتیک کاهش سینه ، مشکلات زیادی در رابطه با روش جراحی کاهش سینه وجود دارد که می تواند شامل خطر ابتلا به کلئوئید، زخم های بیش از حد بزرگ، ناهمواری سینه ها، ظاهر ناخوشایند پوست در اطراف نوک سینه و حتی آسیب به نوک سینه را داشته باشد. امّا در روش لیپوماتیک کاهش سینه تا زمانی که جراح درست انتخاب شده باشد، به هیچ وجه خطر جدی وجود نداشته و به دلیل حداقل تهاجم، کمترین زخم را خواهد داشت.

برای مشاهده نمونه کارهای لیپوماتیک به سایت دکتر سلطانی مراجعه نمائید.

ژنیکوماستی

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.

instagram